Повсякденний комфорт – справа техніки. Система автоматизації забезпечує відкриття і закриття воріт прямо з салону автомобіля. Витончена, але стійка конструкція економить простір і чудово вписується в загальний архітектурний ансамбль.

ВІДКАТНІ ВОРОТА

ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ
ПРОСТОТА І НАДІЙНІСТЬ
Відкатні ворота мають витончену, але в той же час надійну конструкцію, яка чудово впишеться в ваш архітектурний ансамбль. Стулка воріт переміщується у напрямку вздовж площини паркану – функціонально та ергономічно. Технології прості і в монтажі, і в експлуатації.
5 РОКІВ ГАРАНТІЇ! 50 ТИСЯЧ РОБОЧИХ ЦИКЛІВ!
Висока якість комплектуючих в колаборації з інноваційним обладнанням забезпечує тривалий термін експлуатації воріт. Крім того, конструкція відкатних воріт стійка до навантажень механічного типу і погодних умов. Робочий потенціал – до 50 000 циклів відкриття / закриття. Будьте впевнені, розсувні ворота LUXFERRUM прослужать не одному поколінню.
АБСОЛЮТНИЙ ЗАХИСТ ТЕРИТОРІЇ
Функціонал розсувних воріт незамінний на територіях приватних котеджів, на заміських дачах, на в'їздах на ділянки, що знаходяться під охороною. Високоякісні матеріали та сучасне обладнання на варті вашої безпеки, з розсувними воротами від LUXFERRUM ви можете спати спокійно.
ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ
Система автоматизації забезпечує відкриття і закриття воріт прямо з салону автомобіля, що гарантує комфортну експлуатацію кожен день. На випадок відключення електроенергії ви зможете відкрити і закрити ворота вручну.
Ергономічне і функціональне рішення для вашого бізнесу, яке дозволить заощадити і час, і гроші.

Вартість: від 15 600 грн.
ТИПИ КОНСТРУКЦІЙ
Надійне рішення для важкої артилерії: обладнання посилених конструкцій для в'їздів спеціальної техніки на виробничі території.
Сучасні конструкції підвищують рівень безпеки.

Вартість: від 24 300 грн.
При наявності навичок роботи з металом, пропонуємо комплект аксесуарів для виробництва воріт власного дизайну і розрахунку.

Вартість: від 4 500 грн.
ЕТАПИ МОНТАЖУ
Робимо
заміри
Погоджуємо пропозицію
Виробляємо конструкцію
Встановлюємо конструкцію
Close
Напишіть нам
WhatsApp
Viber
© All rights reserved
Україна, Київ 03113,
ул. Дружківська 10
ми в соцмережах